Kategorie
Branże
Wyszukiwanie Szukaj wyszukiwanie zaawansowane
„Tajemniczy Ogród”

Jesteś w: www.grazka.pl / Aktualności / „Tajemniczy Ogród”

     
2011-03-27
Nasza firma od lat wspiera młodych utalentowanych projektantów. W 2010 roku we współpracy z Grażką powstał projekt „Tajemniczy Ogród” Magdy Vesny Majewskiej.

„Kiedy byłam mała i moja mama szyła ubrania zawsze siedziałam obok i bawiłam się dodatkami krawieckimi. Te guziki, zapinki, tasiemki podobały mi się bardziej niż inne moje zabawki. Pudełko, w którym mama je trzymała, było jak zaklęty kuferek pełen skarbów. Teraz podobną radość czuję wchodząc do sklepu Grażki. Jakbym wchodziła do zaczarowanego świata pełnego niespodzianek, tajemnic, kolorów i magicznych przedmiotów.” - opowiada Vesna o źródłach inspiracji dla zaprojektowania kolekcji ubiorów - „To było również punktem wyjścia przy tworzeniu stylizacji do sesji fotograficznej. Stylizując staram się wykreować cały wizualny świat, opowiedzieć historię.”

Magda Vesna Majewska studiuje projektowanie ubioru na ASP w Łodzi, uczyła się też stylizacji na kursach w Central Saint Martin w Londynie. Efekty jej pracy możemy oglądać na zdjęciach wykonanych przez duet Aparatki (www.aparatki.pl), który tworzą Dorota Wróblewska i Monika Ostrowska. Wizaż do sesji wykonała Karolina Ciszewska.

Więcej zdjęć do obejrzenia na naszej stronie na Facebooku: Grażka - Dodatki Krawieckie

Zapraszamy!