Kategorie
Branże
Wyszukiwanie Szukaj wyszukiwanie zaawansowane
Aktualności branżowe a
Aktualności firmowe a

Jesteś w: www.grazka.pl / Aktualności

     

II edycja konkursu Tworzę z Adą i Mają

Jako dystrybutor produktów Ariadny, gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Ariadnę. Aby wziąć udział w Konkursie “Tworzę z Adą i Mają” należy: - zebrać 6 etykiet z kordonków Ada lub/i Maja, - zrobić zdjęcie pracy wykonanej kordonkiem Ada lub/i Maja, - wypełnić czytelnie cały kupon konkursowy, - przesłać wszystko w terminie do 31.03.2011 na adres organizatora: ARIADNA S.A. Fabryka Nici, ul. Niciarniana 2/6, 92-(...)

 Więcej

Wystawa Haft Użytkowy

Dyrektor Centralnego Muzeum Włókiennictwa i Prezes Stowarzyszenia Miłośników Haftu Kanwa zapraszają na wystawę Haft użytkowy. Wystawa należy do cyklu Z wizytą w muzeum, czynna będzie do 3 maja 2011 roku. Stowarzyszenie Miłośników Haftu Kanwa istnieje 10 lat. W tym czasie w salach Centralnego Muzeum Włókiennictwa prezentowaliśmy 8 ekspozycji haftów i koronek, których autorami byli twórcy - członkowie Stowarzyszenia. Byliśmy pod urokiem(...)

 Więcej

LAMODE.INFO

RUSZYŁ NOWY PORTAL INTERNETOWY – WWW.LAMODE.INFO WWW.LAMODE.INFO to nowy portal internetowy o modzie. Serwis powstał z myślą o stworzeniu platformy informacyjnej, skupiającej miłośników tematyki modowej. Jego celem jest informowanie, edukowanie i inspirowanie wszystkich, których interesuje i pasjonuje moda. Serw(...)

 Więcej

Nowy numer Burdy

Po raz kolejny Grazka.pl nawiązała współpracę z wydawcą magazynu Burda Moda & Styl. Prenumerując magazyn na 12 m-cy czytelnicy otrzymają elegancki przybornik krawiecki z naszej oferty. Informacja ta znajduje się w najnowszym numerze Burdy 11/2010. W tym samym numerze w dziale aktualności znalazła się informacja o konkursie dla projektantów Dodatkowy Projekt, którego Grażka jest organizatorem. Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Burdy.

 Więcej

Gryf Fashion Show - konkurs dla projektantów

1-2 kwietnia 2011 roku w specjalnie przygotowanej hali Międzynarodowych Targów Szczecińskich, odbędzie się jubileuszowa X edycja Week & Mody – największa Gala Mody w Województwie Zachodniopomorskim. Weekend Mody to unikalne wydarzenie skupiające ponad 2000 gości podczas dwóch wieczornych imprez z pokazami mody, prezentacjami, koncertami muzycznymi oraz stoiskami prestiżowych firm. Przy o(...)

 Więcej

szyjesz EKO?

Jeżeli jesteś EKO i/lub szyjesz EKO zapoznaj się z naszymi nowymi aplikacje termo z motywami ekologicznymi. Jest ich tylko kilka ale za to są naprawdę ciekawe i do kupienia tylko u Nas. Zapraszamy do podkategorii Aplikacje termo - motywy ekologiczne oraz do branży Artyukuły proEKOlogiczne.

 Więcej

Prenumerata Burda

Grazka.pl nawiązała współpracę z wydawcą magazynu Burda Moda & Styl. Prenumerując magazyn na 12 m-cy czytelnicy otrzymają elegancki przybornik krawiecki - PRB-05202. kiosk.burdamedia.pl

 Więcej

IX Dni Mody

IX edycja Dni Mody odbędzie się w dniach 26-30 maja 2010. Po raz pierwszy finałowy pokaz zorganizowany zostanie w sali Satin 4-gwiazdkowego hotelu Andel's! Nie zapomnimy także o fotografach, wizażystach, oraz o wspieraniu młodych projektantów oraz o Łodzi - w ramach wydarzenia odbędzie się wystawa fotografii, pokazy fryzjerskie oraz konsultacje z profesjonalnymi stylistami. Podcza(...)

 Więcej

13 Międzynarodowe Triennale Tkaniny, Łódź 2010

Międzynarodowe Triennale Tkaniny w Łodzi jest obecnie największą na świecie wystawą-konkursem promującym współczesną sztukę włókna. Spośród międzynarodowych prezentacji tkanin wielkoformatowych jest też wystawą najstarszą. W 13 Międzynarodowym Triennale Tkaniny weźmie udział 130 artystów z następujących krajów: Argentyna, Australia, Austria. Belgia, Boliwia, Brazyli(...)

 Więcej

ZŁOTA NITKA

Międzynarodowy Konkurs dla Projektantów Ubioru ZŁOTA NITKA organizowany jest przez Międzynarodowe Targi Łódzkie od siedemnastu lat. Finał XVIII edycji Konkursu odbędzie się 7 maja 2010 roku w Łodzi. Będzie to jednocześnie otwarcie FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Konkurs jest najstarszym i najbardziej prestiżowym wydarzeniem dla młodych ludzi zafascynowanych sztuką projektowania mody. Jego laureata(...)

 Więcej

Międzynarodowe Warsztaty Mody w Łodzi

Fundacja Future in Fashion wraz z Muzeum Sztuki w Łodzi organizuje dla studentów wydziałów projektowania mody z europejskich szkół artystycznych, Międzynarodowe Warsztaty Mody, które odbędą się w Łodzi w dniach (...)

 Więcej

Nowa strona INSERTEX.pl

Grażka jest jednym z głównych dystrybutorów wkładów odzieżowy marki INSERTEX w Polsce. Zapraszamy do współpracy! www.INSERTEX.pl

 Więcej