Kategorie
Branże
Wyszukiwanie Szukaj wyszukiwanie zaawansowane
GRAŻKA strona firmowa i sklep internetowy

Jesteś w: www.grazka.pl / GRAŻKA strona firmowa i sklep internetowy

     

Witamy na stronie internetowej www.grazka.pl. Strona pozwala zaprezentować dużą część z naszej szerokiej oferty dodatków krawieckich takich jak produkty pasmanteryjne, galanteria i artykuły wykończeniowe do produkcji wszelkiego rodzaju konfekcji. Szeroko pojęci przedstawiciele krawiectwa, ale również branża tekstylna odnajdą tu wiele interesujących produktów nie tylko do szycia.
Nasz e-sklep to nowe, proste oraz po chwili przyzwyczajenia, intuicyjne narzędzie pomagające w zakupach. Ten wirtualny sklep stoi na solidnej podstawie hurtowni dodatków krawieckich KPSH Grażka znanej w branży od wielu lat . Nasz sklep internetowy zastał stworzony nie tylko dla zaopatrzeniowców i właścicieli firm produkcyjnych, ale także dla klientów docelowych takich jak pasmanterie, hobbyści czy firmy reklamowe.
Wszystkie produkty dostępne w sklepie są posegregowane na podstawowe Kategorie. Dla wygody utworzyliśmy także listę Branże ze wzglądu na zastosowanie, które naszym zdaniem mogą bardzo pomagać przy szybszych zakupach. Podczas nawigowania będą w każdym momencie dostępne po prawej stronie.