Kategorie
Branże
Wyszukiwanie Szukaj wyszukiwanie zaawansowane
Konkurs

Jesteś w: www.grazka.pl / Konkurs

     

III edycja konkursu dla projektantów Dodatkowy Projekt - Wyniki

W III edycji konkursu dla projektantów „Dodatkowy Projekt”, jury w składzie Prof. Barbara Hanuszkiewicz, prof. dr hab. inż. Józef Masajtis, Monika Onoszko i Agata Wojtkiewicz obejrzało 205 projektów 91 autorów i postanowiło przyznać:

I nagrodę fundowaną przez organizatora konkursu firmę Grażka w wys. 1000 zł (netto) + 1000 zł brutto na zakupy w sklepie internetowym www.grazka.pl Pani Natalii Leszczuk z Białegostoku za projekt pt. „Simply Grey”
II nagrodę fundowaną przez organizatora konkursu firmę Grażka w wys. 500 zł (netto) + 1000 zł brutto na zakupy w sklepie internetowym www.grazka.pl Pani Dąbrówce Szopie z Krakowa za projekt pt. „Negatyw”III nagrodę fundowaną przez organizatora konkursu firmę Grażka w wys. 500 zł brutto na zakupy w sklepie internetowym www.grazka.pl Panu Jarosławowi Ewertowi z Łodzi za projekt pt. „Meduza”

Jaroslaw Ewert - 3 nagroda


Nie obyło się bez miłych niespodzianek podczas obrad jury. W ostatniej chwili do grona firm wspierających konkurs dołączyła firma Łucznik - producent maszyn do szycia i ufundowała dwie nagrody:
  1. Maszyna do szycia Maryla 2012 została przyznana Pani Tatsianie Bordak-Hzhyb za projekt pt. „Submission”

  2. Książka Proste i Modne Szycie została przyznana Pani Marzenie Podolskiej za projekty pt. „Lady” i „Color Girl”Ponadto:
Organizator konkursu, firma Grażka postanowiła przyznać także nagrodę w postaci książki „100 YEARS OF FASHION ILLUSTRATION autorki CALLY BLACKMAN za najlepszy rysunek żurnalowy. Decyzją jury nagroda ta powędrowała do Pani Marii Smolińskiej za projekt kreacji nr 1Wydawnictwo PROMEDIA patron medialny konkursu, ufundował nagrodę w postaci publikacji projektu w jednym z pism branżowych. Nagrodę tą otrzymała Dąbrówka Szopa za projekt pt. „Negatyw”Projektantka Agata Wojtkiewicz przyznała także nagrodę w postaci stażu w swojej firmie Pani Monice Opalińskiej autorce projektów „Metal Freedom”, „Soft Fantasy” oraz „Fantazipo”W imieniu Jurorów i organizatora serdecznie gratulujemy laureatom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom.

Przedstawiciel organizatora skontaktuje się z laureatami w ciągu najbliższych kilku dni. Zdjęcia nagrodzonych prac, komentarze jurorów a także inne ciekawe informacje zostaną opublikowane na naszych stronach w ciągu najbliższego tygodnia.

Patroni medialni:

Wspiera nas:


Zobacz również: